دسته‌بندی نشده

ایرانیان تأیید می کنند که اورانیوم و اورانیوم 20 ساله هستند

[ad_1]

برنامه ایران برای پیکربندی برنامه های استقرار پوریمین و اورانیوم از 20 تا 20 سال ، بسیج برای دستگاه های تلفن همراه برای اولین بار برای یک صندوق مقدماتی برای تأمین مالی و انتقال ایالات متحده – Insaj ، ایالات متحده – Insaj.

بعد از اینکه من با یک ستاره تلویزیونی ، رئیس و نمایندگی برترامور در ایران ، علی اکبر صالحی ، مصاحبه کردم ، او به تهران برگشت و در مورد برنامه OKB ، IAEA ، برنامه ای برای تصویب ، به من گفت گزارش AAA Anadolu

اگر اینگونه باشد ، ما می توانیم روز را در آینده سازماندهی کنیم و می توانیم سطح و سطح 20 را پیدا کنیم که بتوانیم وجوه را در آن ثبت کنیم.

Salehi vuri né dukje se یکی از مجوزهای اخیر رئیس جمهور حسن روحانی کرکومه است که برای اجرای برنامه masa.

Shefi bërthamor tha se procesi do t implementated nn mbikëqyrjen e inspektorëve to the IAEA-së، اگر چنین چیزی لازم است “zhvulosin is that are vulosur”.

Promitent ، IAEA ، ایران ارتباط آبی برقرار می کند و برای 20 تا 20 روز منفعل خواهد بود ، بیشتر اوقات در مارس 2015 تصویب می شود ، ایران در ربات خواهد بود.

“آژانس خبری ایران آژنجینا کوچکترین هشدار دهنده را بدست می آورد ، اتفاقی که با صندوق های صلح و بودجه سازمان یافته توسط آژانس انرژی و ایران برای همگام سازی اورانیوم برای تبلیغ LE در Passaura برای ایجاد LE Pasurimit të Karburantit فردو اتفاق می افتد” ، آژانس آن را اعلام نکرد.

مطابق با ویژگی های برتر سال 2015 ، تهران و مجوزهای موجود در 3.67 درصد در سال است. تا آنجا که به ایران مربوط می شود ، شرکت مقامات ایرانی در ایالات متحده آمریکا که قدمتی در حدود 4.5 سال دارد امکان پذیر نیست.

برنامه ریزی در سطح 4.5 تا 20 در روز ، سیلندر Considerochet “سر و صدای اورانیوم و پاسور” ، روند روده ای برای پردازش سرخک ، خوک و فوند و انجام shchentsetarit برای شوارتز ایرانی محسن فهین زادار Muhain Fahrizade Muhar Fahinzadar

به دنبال حادثه ای در پاسخ به استحکام بخش ایران ، پارلمان ها و فروش طرح یک برنامه استراتژیک برای بهداشت کوندرشتوار و سیلندرها برای اولین بار برای اجرای اولیه پروتکل جنگ.

طراحی وجوه در لیگ بدنهای منفعل موجود در بازار انجام می شود.

Zbatimi i planit primate tto shtoja بیشتر از حد تنش بین ایرانیت و غربیت در زمان کوتاهی دولت در آینده در واشنگتن و sinjalized تبدیل شدن به ایالات متحده آمریکا در سال 2015.

برای دریافت اورانیوم و غیرفعال کردن اورانیوم به مدت 3.6 در روز در منطقه آمریکا ، دولتیا روحانی به محدوده طرح هدایت می شود.

با این حال ، دولت ایران در تلاش است تا در برابر پارلمان و سلطه هنرستان مقاومت کند و هدف اتحادیه کارگری مذاکره با ایالات متحده است.

حزب کمونیست جمهوری ایران یکی از اعضای سینود ایران است که مدتها بمباران شده و صنعت اورانیوم به سطح 90 سال رسیده است. Iran، medjit، ka mohuar q ka ka ndërmend të buildoj bomb.

تنش دهنده می تواند در ایران و ایالات متحده فرود بیاید ، در هیرین Girin در عراق افزایش یابد و آرام شود ، با تامین اعتبار مالی ، فرماندهی شهر ایران لاتین را از بین ببرد. /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *