دسته‌بندی نشده

الز بلاکای به پرونده کهنه سربازان واکنش نشان داد: همانطور که انتظار می رفت ، این اتفاق افتاد

[ad_1]

دادستان پیشین الز بلاکای به تصمیم دادگاه اساسی در پریشتینا ، که یازده متهم پرونده “کهنه سربازان” را تبرئه کرد ، واکنش نشان داد. به گفته اینسایدر ، طبق گفته الزای ، این تصمیم انتظار می رود.

وی در یک پست فیس بوکی گفت هیچ درصدی از شواهد فیزیکی در این پرونده دیده یا شنیده نشده است.

در محاکمه ای که عموم مردم حتی 1٪ از مدارک بدنی را عمداً و به طور مداوم تحریف نکرده و با داشتن وکیلی با “تجارب نظامی فوق العاده” تقریباً از همه کشورها ، چیزی را ندیده و نمی شنیدند ، نتیجه نمی توانست متفاوت باشد ، حتی ساده لوحانه منتظر راه حلی دیگر.

وی نوشت: “حتی فرصت از دست رفته برای بازگرداندن عزت جانباز KLA ، پس از محاکمه ای که توسط یک تاجر حریص و رأی دهنده تلاش می کرد واقعیتی را که شهروند آن را به خوبی می داند ، تحقیر کند!”

الزای گفت که شواهد واضح و قانع کننده ای مبنی بر مجرم بودن متهمان در این پرونده وجود دارد.

“شهروندان عزیز ، دوستان و بسیاری از روزنامه نگاران که نوشتند ، این یک پرونده کلاسیک با شواهد روشن ، قانع کننده ، منظم و غیر قابل قبول است و بزرگترین جلدی است که تاکنون ارائه شده است و به طور دقیق جرم و گناه متهمان این پرونده را اثبات می کند ، با وجود تلاش و کمک به “پاک کردن” این مسئولیت با بداهه پردازی ، حتی اگر بوی تعفن بوی جنایت از کیلومترها دورتر می آمد!

چگونه ممکن است هیچ مدرک فیزیکی در این پرونده ، و به ویژه ضبط صدا ، در هیچ پورتال یا روزنامه ای به گوش مردم نرسیده باشد ، همانطور که در ابتدای این روند با تهیه و انتشار لیست ها ، نام ها و داده های شخصی ، تحریک از نفرت کامل من در آدرس من برای تحقیق در این مورد به منظور “عفو” و پنهان کردن از این مسئولیت عاملان! چرا نتیجه ای از تحقیق درمورد افرادی که به طور غیرقانونی اطلاعات شخصی هزاران نفر را که امروز در سفر به کشورهای همسایه در معرض خطر هستند ، انجام ، کمک و منتشر کرده اند ، نتیجه ای حاصل نشده است! و این از قضا جمله معروف “اگر مدرکی دارید ، آن را برای دادستان بفرستید” او را یادآوری می کند !!! “بلاکای اضافه کرد.

روز سه شنبه ، 12 متهم ، اعضای سابق کمیسیون کهنه سربازان برای “تورم لیست” ، تبرئه شدند. متهم شامل: نخست وزیر پیشین کوزوو ، آگیم چکو ، وزیر دفاع سابق ، رستم بریشا ، نماینده مجلس ، شومبین دمالاجائی ، نورالدین لوشتاکو ، سادیک هالیتیا ، کله گشی ، شکری بوجا ، احمد داکو ، فیک فاضلیهای و Xmail جاشاری/Insajderi.com

همانطور که انتظار میرفت!

در دادخواستي كه عموم مردم حتي 1٪ از شواهد و مدارك واقعي را نديده و نديده اند ، از …

ارسال شده توسط Elez Blakaj در سه شنبه ، 19 ژانویه 2021[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *