دسته‌بندی نشده

اعتصاب در دفتر نخست وزیری

[ad_1]

اعتصاب در دفتر نخست وزیر آغاز می شود زیرا برخی از کارگران در آنجا با آیین نامه جدید مربوط به سازماندهی داخلی و سیستم سازی مشاغل مطابقت ندارند.

اعتصاب کنندگان ، به رهبری آربن کراسنیکی ، عیسی حیدری و آرلیندا سجدیو-لیکایی ، می گویند پیش نویس مقررات توسط معاون نخست وزیر دریتون سلمانای جعل شده است.

در سندی که توسط خودی های Gazeta Online ارائه شد ، اعتصاب کنندگان خواستار دیدار با مسئولان اجرای این دستورالعمل شدند ، که باعث نارضایتی در دفتر مدیر عامل شد.

طبق این سند ، دعوت به جلسه تا 14 ژانویه معتبر است.

اگر پاسخی وجود نداشته باشد ، راه اعتصاب ، که انتظار می رود در دفتر نخست وزیر برگزار شود ، باز است.

کارگران “شورشی” می گویند که شکایات ارائه شده در جریان تنظیم مقررات پذیرفته نشده است.

“به دنبال تصمیم برای ادغام وزارت ادغام اروپا در دفتر نخست وزیر ، روند بازسازی در این نهاد آغاز شده است. در این سند آمده است: “یک گروه کاری در تاریخ 15 ژوئن برای تهیه پیش نویس آیین نامه مربوط به سازماندهی داخلی و سیستم سازی مشاغل در دفتر نخست وزیری تشکیل شد.”

ریاست این گروه کاری به عهده mentor Borochi بود که ریاست این آیین نامه را برای تهیه پیش نویس پروژه تغییر ساختار شغلی بر عهده داشت.

اما در تاریخ 22 سپتامبر سال 2020 ، تصمیم به اضافه شدن 9 عضو جدید شد.

اختلاف نظرها با این واقعیت افزایش می یابد که ادعا می شود اعضای قبلی که عضو گروه کار خواهند شد به اعضای قدیمی اعلان نشده اند.

کل این وضعیت “مقصر” خود در محاکمه این کارگران است – او Driton Selmanay است.

خودی سعی کرد با معاون نخست وزیر تماس بگیرد. این غیرممکن بود

در این سند آمده است: “این مقررات با قانون № 06 / L113 در مورد سازماندهی و عملکرد دولت دولتی و آژانسهای مستقل مغایرت دارد.”

شکایات به دلیل عدم شفافیت 2) عدم ارسال اطلاعات ارائه شده به وزارت متولی 3) سیستم سازی ناکافی کارمندان دولت تحت تأثیر این بازسازی 4) سازمان ناکافی واحدهای اداری 5) عدم اعلام هزینه های اضافی مربوط به تغییر ساختار است.

سندی که توسط اینسایدر ارائه شده است از نظر زمانی روند تغییر ساختار شغل را ارائه می دهد. /Insiders.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *