دسته‌بندی نشده

از اینجا ، سیری درباره غیرنظامیان می نویسد

[ad_1]

پیمان غیرنظامیان در تاج ها ، به خاطر خانواده ، در آفت سه بمب sulme me در ایمان سوریه ، Transmeton Insiders آفت زده است.

این تروریست برای کار در انفجار در کارکون راس العین خودکار خواهد شد و پس از کفیریت ترکی سیری ، دوک توسط دوک پلاگوسور بازگردانده می شود و غیرنظامی خواهد بود. به گزارش آژانس آناتولی (AA) ، برای بیماری پلاگوسوریت در زندگی نخاعی ، خلاص شدن از زندگی و بمب گذاری و بمب گذاری.

Ushtria Kombëtare Siriane و نیروهای محلی برای اطمینان از اینکه شما از گروه تروریستی YPG / PKK سولمیشته می کنید.

یک دسته گل جدید شرتیم و ماشین بمب ndohi prainy fure در کیتی ginderes در کارکن چک سیریس ، آفریقا ، دوک غیرنظامی و دوک پلاگوس تتر را برمی گرداند.

این گروه تنها راه رفتن نیست.

به عنوان مثال ، جنگ داخلی در قرن 25 و آفت در دریا شما را به استانهای Ver-lindore الحسکه هدایت نخواهد کرد.

دولت بشار اسد به کلانتری فرستاده شده است.

این گروه محلی و شبه نظامی شبیحا است ، از اخبار اخیر در ایران ، رژیم رژیم اسد برای تظاهرات تظاهرات گنجشک در سال 2011 است.

در منطقه راس العین در سوریه و سرزمین های تروریسم ، در تاریخ 12 مه 2019 ، عملیات “بوریمی و پاقس” انجام می شود.

عملیات برای کوفی امن تر و دوک ترکیه یک گروه تروریستی را در سوریه از بین برد ، برای لومیت اوفرات ، برای عقب نشینی و اطمینان از بازآفرینی سوریه و آقا یکپارچه سرزمینی امن.

تروریست ، با این حال ، ادامه می دهند sulmet n Ras al-Ayn و شهروند و af Tal Talad ، به طور کاملاً منحصر به فرد از طریق محدودیت های قانونی برای حمایت از قانون بین ایالات متحده آمریکا در 17 tetor 2019.

در پی سفر 30 ساله به ترکیه ، پ.ک.ک و لیست سازمان های سازمان یافته توسط ترکیه ، ایالات متحده و اتحادیه اروپای باشکیم (BE) در این نشست 40 ساله حضور خواهند داشت. ، کودک YPG بهترین مکان برای سوری های سوریه است.

در پایان سال 2016 ، ترکیه به عملیات ضد تروریسم برای آزمایش سیریسا برای شکل متناقض راهروهای تروریستی و برای آخرین روز تروریست (برای سال 2016 ، عبری Bansko) و Burimi i Paqes ادامه خواهد داد ( 2019) /Insajderi.com[ad_2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *